| HotinAlexandra a întrebat:

Buna, am vrut sa îmi aprob contul de only dar nu mi-a fost aprobat, îmi puteți spune care ar fi problema?,

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem cum sa stim de ce nu ti s-a aprobat tie contul, ca nu avem acces la detaliile contului tau si nici la mesajele lor.

Mergi si citeste cu atentie TOATE conditiile si termeniid e folosire ale acelui website ca sa stii ce ai facut gresit sau incorect si de ce nu ti se aproba contul.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu avem noi de unde ști ce eroare ți s-a trimis pentru respingerea cererii de înregistrare! Vârsta neconformă, casete obligatorii necompletate, fără poză etc.
Doar dumneavoastră știți ce vi s-a transmis odată cu refuzul înregistrării!

| sparklingqueen a răspuns:

Eroare probabil