| vortexerty a întrebat:

Buna as avea nevoie de putin ajutor sa ma almuriti si pe mine luna trecuta am facut un abonament pe chat gpt ca era free pe o luna iar astazi am intrat sa imi verific bani si miau luat bani si am inchis abonamentru astazi intrebarea mea este o sa imi mai primesc bani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti ami priemsti bajnii odata ce faacndu-ti abonamentul acum o luna ai semnat electronic ca accepti toate conditiile lor, de aceea ti-au si luat banii, pentru ac tu singur ai acceptat.
Din pacate, chiar daca ai anulat contul, banii tot pierduti sunt, fiindca tercuse 1 luna si ai intrat in contractul pe care tu singur l-ai acceptat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că nu îi mai primești înapoi. Trebuie să închizi abonamentul înainte de ziua platii. Faptul că nu ai făcut asta a fost accordul tau pentru plata

| Standt a răspuns:

Nu. Nu-i primesti inapoi.