| Deea_Mada_1993 a întrebat:

Buna,as o mare problema m-am inscris pe un site si am dat e-mail gresit., si am mare nevoie sa primesc mesajul de pe acel site.Imi pot modifica e-mailu ca sa pot primi mesajele? Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Ca sa te înscrii pe un site ai nevoie ca sa iti confirmi email-ul.
Exp.
Ei iti trimit un email si tu trebuie sa dai confirmare, daca tu nu dai confirmare inseamna ca nu esti înregistrată pe acel site.
Asa ca poti face alt cont cu email-ul tau corect.
Daca nu ai înțeles îmi spui.

| Filarmona a răspuns:

Fa-ți un mail cu numele mail-ului pe care l-ai pus pe site si vei primi mesajele pe el...