| loveyouschatz a întrebat:

as vrea sa cumpar un kit microdermabraziune ( la aparat ma refer aici ). Are cineva asa ceva? de unde l-ati achizitionat si daca este bun?

Răspuns Câştigător
| Aparatecosmetice a răspuns:

Buna, suntem importatori de aparate cosmetice, chiar pot sa va recomand un aparat de microdermabraziune cu 3 functii (microdermabraziune, ultrasonic si ciocan rece/cald pentru masajul fetei) sau un aparat simplu cu microdermabraziune. Daca mai sunteti interesat/a va rog sa ma contactati pentru mai multe detalii.tel 0747-613284

2 răspunsuri:
| maria5623 a răspuns:

Nu il cumpara anul trecut am fost la media galaxi si am dat vreo 1500 pe el! este o porcarie!

| Aparatecosmetice a răspuns:

Din pacate site-ul nostru este in constructie, insa pot sa va dau mai multe informatii prin email daca imi dati o adresa. Multumesc.