| anonim_4396 a întrebat:

Buna, aș vrea sa ma angajez ca femeie de serviciu în Craft, dar nu știu exact cu se ocupa, adica oare ma vor pune sa fac curatenie si de fața cu clientii? Sau inainte sa vina clientii?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Angajatorul iti va stabili atributiile si orarul de lucru.

| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta poti avea aspiratii mai mari, nu doar ca femeie de serviciu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai 17 ani termina ti scoala lasa prostiile femeie de servici, nu ai alte aspiratii de exemplu sa lucrezi intr o bancă unde ai salariu mare nu femeie de servici unde faci munca fizica, la bancă stai pe scaun nu muncesti fizic muncesti cu capul, dar pentru asta ai nevoie de facultate,

| Yuoia a răspuns:

Ce este craft? Magazin?
Atunci s-ar putea sa fie nevoie uneori sa faci curat si in prezenta clientilor. De cele mai multe ori curatenia se face la sfarsitul programului.