| andreeairimia97 a întrebat:

As vrea sa stiu ce bagaj de mana pentru avion este potrivit pentru studenti? Un bagaj de mana normal sau este mai practic un rucsac/ghiozdan, putand astfel sa il folosesc si in alt scop nu doar ca bagaj de mana? Tin sa mentionez ca in curand voi pleca la studii in Anglia si nu stiu ce ar fi mai potrivit. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai depinde si a cui e caruta, ai un exemplu -
http://blog.blueairweb.com/bagajul-de-mana-blue-air/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Inainte sa pleci sa treci pe la mine sa te invat sa intri pe google. Acolo gasesti si informatii oficiale si de real folos. TPU e cam " Radio Santz " si o mai poti lua in mana dupa aia. Sau sa arunci bagajul din mana ca nu ti-l primeste.

| andreeairimia97 explică:

Acel site l-am gasit si eu, dar nu ma ajuta foarte mult. Speram sa gasesc parerea cuiva care a trecut prin asta. Am cautat forumuri sau articole pe internet, dar n-am gasit nimic care sa abordeze tema asta.