| AnonimaTimida a întrebat:

Buna ziua
stie cineva de unde pot cumpara sau cum se numeste ghiozdan / rucsac pentru calatorit?
Vreau sa plec cateva zile in strainatate si nu as vrea sa ma chinui cu bagaj mare..as vrea ceva sa am mereu dupa mine fara stat la cozi, asteptat dupa bagaj etc.
Ceva care sa mearga cu mine ca bagat de mana nu cala.
Multumesc happy

5 răspunsuri:
| justme9 a răspuns:

Https://www.ebagaje.ro/rucsacuri, cred ca mai poti gasi si in decathlon, hervis sports eventual la insulite in centre comerciale si din ce am mai vazut eu prin hipermarketuri la raionul bazar.

| Maria806 a răspuns:

Hello.
Un rucsac incapator din piele naturala gasesti aici: https://www.sabrine.ro/Rucsac
Au multe modele IDEALE pentru călătorii.

Sper să îți placă modelele si multitudinea de culori.

| Ovidiuxxxc a răspuns:

Hello.
Uite un rucsac IDEAL pentru călătorii: http://www.emag.ro/rucsac-laptop-hp-value-16-black-qb757aa/pd/D4WM9BBBM/

E la reducere acum. :)

Sper să îți placă culoarea.

| AnonimaTimida explică (pentru Ovidiuxxxc):

Multumesc,sunt fata ..nu prea merge asta
oricum eu caut unul destul de mare unde sa incapa haine, sa nu iau un geamantan dupa mine sad