| byabyaby a întrebat:

as vrea si eu o melodie care sa se potriveasca unui proiect power point de valentine's day ceva de dragoste evidentwinking

Răspuns Câştigător
| Anonima_1513 a răspuns:

Close to you-dj aligator

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punct - te ador :o3 : http://www.youtube.com/watch?v=snVFPJIlEyQ

.

| RockLover94 a răspuns:

Incearca The twins-Valentine`s Day Tango (Another Cinderella Story soundtrack)
E foarte frumoasa melodia si cred ca s-ar potriviwinkingSucces:*

| MinimalPassion a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OyrHIWLK7tI - Ideala pentru ce vrei sa faci, sper sa te ajuta. O zi minunata si mult succes la proiect.