| Alexandra_7231 a întrebat:

Astazi cautam ceva pe internet cand dintr-o data mi s-a inchis calc. Dupa mi se deschidea dar se inchidea imediat dupa. Apoi i-am scos bateria, l-am deschis din nou si a functionat.Totusi nu e prima data cand mi se inchide asa. Oare am virusi pentru ca am scanat si nu imi arata nimic...Sau sa imi reinstalez windows-ul?

6 răspunsuri:
| Georgii a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsu`lwinking

| Cristary a răspuns:

Ai laptop? Daca nu, cred ca e de la sursa.

| Geo;xLuw ~MJ~ a răspuns:

Poi eu am avut tot asa problema ceva de genu se restarta pc`ul sh am bagat windosul sh de atunci numai am probleme cu el, ti-as recomanda sa ii bagi windosu`l SP2 tongue

| RoberT_2406 a răspuns:

Ai baterie la calculator?

| Asdfasdefta a răspuns:

Cred ca e de vina bateria...sau ceva defect în el.Nu cred ca e Windows-ul de vina.Ar trebui sa chemi pe cineva sa vadă ce problema are pana nu e prea târziu.

| Geo;xLuw ~MJ~ a răspuns:

Hey big hug am patit si eu asa cu pc`ul meu se restarta intruna sh am bagat windosu`l tongue tias recomanda Sp2 eu ca asta ma descurc cel mai binetongue