| babachis a întrebat:

Salutare prieteni am o problema cu antivirusul
e vorba de symnatec sau cum ii zice
l-am deschis adineauri si cand a terminat de scanat s-a inchis automat i-am dat restart dar iar era inchis si trebuia sal deschid
si alta problema e ca atunci cand il deschid dupa 0.5 secunde se inchide automat iar crying
ce pot face? virusi nu sunt fiindca prima oara cand am scanat nu a aparut nici unul si acum cand e inchis nici nu ma mai lasa sal scanez

da multumesc mult... cand aveti nevoie eu va ajut repede da voi...
ce naiba...

1 răspuns:
| DjCage a răspuns:

Antivirusul nu e bun cauta altul ca nod 32, antivirusul avast norton etc.