| Jenni6777 a întrebat:

Bună, azi mi am setat contul de Facebook pentru a fi șters de tot, ok am de asteptat 14 zile și etc, dar problema mea e alta. Am intrat de pe contul lui mami sa văd dacă încă mai pot fi contactat și merge și mă deranjează ca nu vreau ca în astea 14 zile cât nu mă conectez sa primesc mesaje sau notificari. Va rog sa mă ajutați. Dau funda

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Cu ce te deranjează acest lucru? Te gândești că lumea va înțelege greșit?

| Petrovic a răspuns:

Dupa ce te conectezi, accesezi acest link https://www.facebook.com/settings?tab=notifications/ si apoi alegi unde verei sa se trimita notificarile.