| Ioana_5207 a întrebat:

Cand intru pe google si scriu de exemplu "TPU" nu asteapta sa dau eu cautare, imi apare direct. Ce pot sa fac ca sa nu-mi mai apara asa? Este putin enervantsad

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MarkTremonti a răspuns:

In colt sus in dreapta ai o rotita dintata. Dai click pe ea si apoi pe "Setari de cautare". Aproape de josul paginii scrie Google Instant. Bifeaza a 2-a optiune "Nu doresc sa utilizez Google Instant". Apoi click pe "Salveaza preferinte" in dreapta jos Done. Bafta!

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pe pagina de google, in dreapta sus a paginei, e o rotita, si scrie options... dai click acolo, si dai click pe sarch configuration, apoi cauti unde scrie google instant, si dai off, sau don't usewinking

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Da nu este numai la tine la toti este asa!

| Darkmind a răspuns:

Este din cauza ca ai cont pe google, ce trebuie sa faci este sa dai log out si nu o sa mai faca asta.

| Loyaliti a răspuns:

Buna! Si mie mi-a facut tot la fel tot ceea ce trebuie sa faci este sa restartezi calculatorul de mai multe ori si nu iti va mai aparea! Sper sa mearga! Pa, pa!

| Ioana_5207 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!:*