| tacanel a întrebat:

care aveti o adresa de email de gen exemplu@web.com sau detine-ti un site sa ma ajutati cu ceva, id meu smailly_razvan

1 răspuns:
| UnNumeScurt a răspuns:

Eu nu am inteles mai nimic rolling on the floor... De la ce e id-ul acela? De la Facebook, skype, yahoo? Sau ce? Si ce fel de e-mail vrei... ai si tu e-mail din moment ce ai cont de TPU, cred, adica se face cu e-mail, in cazul in care nu il ai prin Fb, si pe Facebook cere e-mail sau nr de telefon. Spune mai detaliat de ce ai nevoie.