| aligru a întrebat:

Caut sa inchiriez un apartament cu 3 camere in Iasi: in Copou, Independentei, Stefan sau Billa-Gara.

Daca aveti ceva informatii va rog sa lasati un mesaj!
De la particulari, nu agentii!
Pretul maxim e 400 de euro!
Am incercat in ziare si am cautat pe tot internetul! happy
Multumesc!

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Mai repune intrebarea eventual pe fb sau un forum..nu cred ca stau asa multi pe TPU sa iti raspunda..cauta pe facebook un grup al facultatii la care esti/te duci.
poti incerca si la agentii doar ca o sa iti ia comision prima luna dar uneori se merita la mine s-a meritat contractul facut anul trecut, bafta