Întrebare recomandată | Andrei_Gherman_1996 a întrebat:

stie cineva niste agentii serioase de imobiliare din Iasi? Vreau sa inchiriez un apartament.

4 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

De ce ai nevoie de agentie ca sa inchiriezi un apartament? Ca sa-i platesti si pe aia? Sunt o gramada de chirii in orice oras pe net, ai de unde alege.

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru Voro):

Pentru ca vreau sa imi fac un pfa si pentru ca am nevoie de un contract sa am ceva la mana plus ca am fost de 2 ori in Iasi si nici nu raspundeau la telefon si nu am timp de pierdut aiurea

| andrei056 a răspuns:

Pai sa vedem sunt sigma imobiliare, inter imobiliare, agentia imobiliara"prima casa"!

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru andrei056):

Am fost deja la 3 si toate cauta sa te fraiereasca laughing doamne iarta ma ce oameni