| cornelia_9446 a întrebat:

ce extraobtiune imi pot activa daca am 4 euro(Cosmote)?straight face

2 răspunsuri:
| dOarEa_9226 a răspuns:

Cred ca poti activa cu 3, 5 euro extraoptiunea start cu 400 minute in retea, 40 in alte retele. thinking eu pe asta o am.
sau poti cu 4, 5 si ai: 600 minute în reţea, 600 SMS-uri în reţea, 30 minute naţionale, 30 minute internaţionale.
mai este acea care se spune ca e revolutionara:
2000 minute în COSMOTE
2000 SMS-uri în COSMOTE
totul pentru doar 4 euro credit/lună dacă ţi-ai activat Cartela Cosmote în perioada
18 octombrie - 30 noiembrie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista extraoBtiune ci extraoptiune, asta este alta mancare de peste.