| H3ll3n a întrebat:

Ce imi recomandati dintre laptop Lenovo si Acer? La 15 mil, 6 Gb si 750 Gb hardul de la Acer, sau la 15 mil, 4Gb si 500 Gb hardul de la Lenovo cu procesor Intel Celeron Dual Core B820? Care firma e mai buna dintre Lenovo si Acer?

3 răspunsuri:
| danteewerr a răspuns:

Mai bine mergi la firmă și cumpără-ți un Samsung galaxy s1 plus. Și dacă vrei calculator neapărat, intră pe ziar local și caută și tu o unitate la 3-4 milioane, iți iei și un tub CRT, net cred că ai și gata. Te complici prea tare cu Lenovo și cu Acer, sunt niște tămpenii de laptopuri, iți strici natura ta umană folosind măricilea astea două. Mai bine mai pune vreo 10 milioane și cumpără-ți un laptop mișto cu 25 de milioane iți poți cumpăra un laptop calumea, dar cu Acer și Lenovo la 15 milioane iți zic din start că-s niște tămpenii!

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Acer! eu am laptop Acer si merge ca uns. Ti-l recomand si tie mai ales daca merge pe windows 7, vista, windows 8! Funda?happy

| asdfghjkl25 a răspuns:

Acerul merge bine si din cate zici tu aici, are capacitati mai bune decat celalalt:* fundapuppy dog eyes?