| Luci88 a întrebat:

Ce parere aveti despre un Laptop Acer cu Memorie de 2GB? Cam cati bani ar face? Va multumesc dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Leptopurile Acer sunt foarte bune, cele cu memorie de 2GB Ram sunt mai ieftine pentru ca se pot instala mai putine pe el, notebook-urile Acer de 2 GB au fost si la 1000 de lei in magazinele de electronice. Cele de 4GB iti permit si instalarea de jocuri si programe performante

| Luci88 explică (pentru Funions):

Salut, Pisicule_Maya_1993. Dar unu Laptop Acer de 4GB la ce pret ajunge? si la 2GB? Multumesc:*

| Funions a răspuns (pentru Luci88):

Un laptop de 4 GB depaseste si 2000 de lei... Cele de 2 sunt si la 1500happy:*
Tot un notebook este mai ieftinhappy

| Luci88 explică (pentru Funions):

Salut, Pisicule_Maya_1993 Imi poti Recomanda tu, un laptop pana in 400euro?:*:*:*

| Geo17 a răspuns (pentru Luci88):

Iti zic eu unu...Ca si ameu PACKARD BELL EASYNOTE TJ65
-3 gb ram
-256 placa video
-300 gb memorie
-porcesor: Intel Pentium Dual Core T4300
-greutate:2, 66 kg.
e fff bun...camera web incorporata, microfon..etc...fff bun.

9 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Depinde de multe alte lucruri.

| Geo17 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:25, s:0&tx=69&ty=68&biw=1600&bih=778
link la o poza.

| Luci88 explică (pentru Geo17):

Iti Multumesc pentru ajutor! la ce pret ajunge?

| Geo17 a răspuns (pentru Luci88):

Eu am platit 500 € anul trecut in vara.Acuma vreo 400, 450 €...
Bafta.CIAO...