| Mariuss331 a întrebat:

cine poate sa-mi zica ceva coduri la nfs most wanted. Din cate stiu eu este ceva trainer, l-am downloadat da nu stiu cum sa-l activez sa am bani nelimitati, crying ( la PS2 l-am terminat deja dar la PC numai am chef sa-l refac de la inceput).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da marius iti trebuie creck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra unde izi apare o fuaie albastra si apasa pa increment bani si increment bontri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa iti mearga le scrii cand iti apare click to continue

| Mc Master a răspuns:

Http://www.cheathappens.com/cheat_index.asp?titleID=10756

iar pentru a stii cum sa pornesti un trainer trebuie sa apesi au anumit buton, vezi care e acel buton in infoul care vine cu trainerul!

| CrYstyY2012 a răspuns (pentru Mc Master):

Eu am auzit ca exista coduri.Cineva mi-a zis ca trebuie sa le bag in meniul principal altcineva in poza cu BMW-ul nici una din ele nu a mersstraight facestiti careva?