| baterie777 a întrebat:

Cine stie un site unde pot sa fac o poza alb-negru dar ochii sa ramana colorati? (vreau ceva online...nu am chef sa descarc nimic). Mercy! [evident Funda]

3 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Photoshopul e cel mai bun, in plus iti poti colora ochii albastri...sau orice culoare, avand poza alb negru...
bafta

| ralucsi a răspuns:

Photoscape, presupun ca il ai, majoritatea il avem. happy Fundita? :--*

| Raluca_9819 a răspuns:

Pai intra pe PIKNIK si dai la edit si colo iti arata niste broastelaughingsi ti le arata acolo editate dai mai jos si vezi acolo cum e capul ei ccolorat si restul alb negrulaughing incearca asa daca poti mult succes in continuare:*stiu ca e cam complicat dar asta-i destinulaughing)rolling on the floor