| Kidd ♡ a întrebat:

Buna!kissCum activez o cartela cosmote? Am inteles ca trebuie sa adaug un cod de reincarcare care se afla pe cartela valorica. Dar care este acea cartela valorica? Plzz help.Este urgent! Mskisslove struck

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Mergi la magazinul cosmote si te ajuta fetele de acolo. itiactiveaza ele stiu codul sau nr unde trebuie sa suni.

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai bagat cartela in telefon? bag-o si suna pe cineva sa nu iti raspunda si vezi ca merge nu cred ca trebuie cod mie nu mi-a trebuit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca aceata cartela nu are credit si nici macar nu este activa in retea, iar ca sa o activezi trebuie sa-ti incarci contul cu minim 3 euro si apoi poti apela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la fetele de acolo si iti activeaza ele alta solutie nu am

| Kidd ♡ explică:

Nu mergesad