| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce trebuie sa fac...Deci am cumparat o cartela reincarcabila Cosmote, dupa am razuit locul unde se afla codul de reincarcare iar o parte din numere s-au sters. Dupa mai multe incercari de reincarcare nu am reusit sa reincarcat cartele cosmote iar pe langa mi-a fost blocata obtiunea de reincarcare. Ce trebuie sa fac? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Trebuie sa suni kla relatii cu clientii si sa le spui ce s-a intamplat le dai codu de bare de pe cartela si ei rezolva.eu asa am facut pentru ca am patit-o si eu fundita?