| HocusPocus a întrebat:

cum calculez bugetul familial si bugetul personal?

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Bugetul familiei reprezinta toti banii care intra familiei tale in casa(salarii, chirii, sporuri, bonuri, alocatii, somaj, pensii, etc)

Bugetul personal reprezinta toti banii care iti intra tie in buzunar(alocatii, bani primiti cadou, etc)

Fundita?

4 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Simplu iei salariul familiei si alocati ta le aduni siimparti numarulobtinut la cat sunt infamiliesi atunci vezi bugetul

| temugin a răspuns:

Familial:banii care revin tuturor membrilor; personal:partea care iti revine tie; in functie de cati bani intra in casa intr-o perioada; si ai tai cat iti revine tie in medie din bugetul acela

| OriflameLux a răspuns:

Pe http://www.2in.ro/ in rezolvam toate problemele!