| Georgie a întrebat:

Cum pot pune un background la pagina de start Google? Multumesc Anticipat si

Răspuns Câştigător
| adin94 a răspuns:

E simplu, tot ce trebuie sa faci este sa ai un cont google, sus in dreapta paginii google in colt ai o casuta cu ''conectati-va" isi faci un cont totul e gratis, iar apoi te uiti jos in coltul din stanga a imagini scrie "schimba imaginea de fundal" iti alegi imaginea si gata happy, sper ca ti-am fost de ajutor!

| Paraschiv_Ana_1999 a răspuns (pentru adin94):

Si daca nu imi spune chiar daca m-am conectat?

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Mai intai te uiti in coltul din dreapta scrie sa-ti faci un cont google, iti faci, intri in el si dupa ai in coltul din stanga jos
schimba imaginea de fundal (poate la tine scrie in engleza)
si dupa alegi tu o poza din calculator sau de pe net...

| Manuela18 a răspuns:

BUNA! Intra pe pagina de start google si in josul paginii scrie:Schimbati imaginea de fundal. Dai click acolo si iti apar mai multe backgrounduri si iti alegi de acolo sau din computerul tau.Asta e tot.winking

| AtomReed a răspuns:

Jos de tot, in stanga scrie Schimbaţi imaginea de fundal si apoi gasesti suficiente imagini

| LeeJoU a răspuns:

Deci Neata si sa-ti explic, cand dai pe google jos in stanga scrie : schimbati imagine de fundal. dai acolo si iti apar multe teme ( imagini ) pe care le poti pune ca imagine de background!
Funda puppy dog eyes