| Andree a întrebat:

Cum poti sa-ti pui cod la mesaje sau la poze la Nokia x2. Cand am dta iti cere codul de dinainte, si eu nu am mai pus cod inainte. big grin Fundaa+Folositor

2 răspunsuri:
| ady16 a răspuns:

La mesaje nu poti pune, dar daca salvezi pozele pe cardul de memorie, poti pune parola pe card. Intri in Galerie apoi selectezi Cardul de memorie, ---> Optiuni--->Optini cart. mem.--->Setare Parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi codu de dinainte e 0000, asa e la toate telefoanele Nokia. Incearca asa si ai sa vezi ca asta e codu de dinainte, adica 0000