| Bl3ndDjBl3nd a întrebat:

cum revin de la yahoo/mail/ beta la mail clasic?

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pai intri la tine pe mail si vezi ca in dreapta scrie mic si cu albastru "OPTIONS". Dai click pe el si alegi mail classic de jos. Succes!

| RockerGirl a răspuns:

Cand esti pe yahoo mail beta si te loghezi pe el, ai o sectiune care are o mica poza cu ceva albastru ce are ca si titlu Return to your original Yahoo! Mail...si daca vrei ca doar in ziua aia dai click pe prima optiune, sau daca vrei pentru totdeauna dai click pe a doua!
Funda?