| vacarescu a întrebat:

cum sa pun o poza pe timeline? pe facebook?

3 răspunsuri:
| betsy a răspuns:

In partea de sus a paginii, intre "Update Status" si "Ask Question", iti apare "Add Photo/Video". Dai click pe "Add Photo/Video">"Upload Photo/Video" si selectezi poza din calculator. Tot de aici iti poti face un album,

Daca vrei sa postezi pe timeline-ul unei alte persoane, dai pe "Photo" (langa "Post", undeva sub poza lui de profil) si procedezi la fel si acolo.

Sper ca te-am ajutat!winking

| sellyz a răspuns:

Dai acolo in dreapta pozei de profil si scrie sa alegi o poza dintre cele de pe facebook sau sa incarci una si alegi obtiunea preferata de tine

| Anna1992 a răspuns:

Ai acolo schimba fotografia..sau adauga si dai click acolo selectezi poza din pc..cam atat