| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

Buna :*
Cum scot petele de rodie?
Pe blugi si pe o bluza bleu. Multumesc anticipat :* Funda care raspunde primul

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Vanish,o lasi la inmuiat 3-4 ore timp in care le freci pe pata, din cind in cind. daca nu iese...adios! bafta! torni pe pata prima data vanish, si concentratia de vanish sa fie mai mare in apa!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Sii Nu te mai hazarda in promisiunea :* Funda care raspunde primul, deoarece cinstit vei alege cel mai bun raspuns nu prima prostie scrisa acolo, deci? Multumesc anticipat ajunge. :-) Succes.

| florin08 a răspuns:

Iei o perdea si o freci cu un alcool alb sau vanish...si spirtul e bun