| IceBil a întrebat:

Curse Bucuresti - Tulcea serioase, rapide si accesibile cunoasteti (in afara de Augustina si CDI)? Mi-ar fi de folos preturi, orar, durata cursa, autogara de plecare si cea de sosire si orice altceva credeti ca merita mentionat.

Multumesc frumos! Rog glumetii sa se abtina!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt din Tulcea.Mai e o firma de transport numita LILIAN EXPRESS. Pleaca din Tulcea la ora 7 dimineata. Face doar o cursa pe zi. Te poti interesa pe internet de aceasta firma.