| yuppy a întrebat:

daca il cunoasteti pe Marin Tache, tatal meu, pe care eu il caut va rog sa lasati un mesaj la anna_m_g@yahoo.com el din cate am inteles sta in Bucuresti sau Slobozia multumesc.

2 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100002080724124&ref=ts
Este pe facebook... si il cheama Marin Gabriel Tache, locuieste in Curtea de Arges...
In Avatarul lui are o poza cu el (presupun) si cu o fetita
la butonul "friends" are inca doi prieteni: Adi Ciolovan si Romania Unita Arges...

Sper ca te'am ajutat;)

| Șosețică a răspuns:

Am mai gasit tot pe facebook niste date despre el sunt cele de mai jos:

Ma numesc GABY sunt din Com. Cigringeni, Sat Ciofringeni, Oras. Curtea de Arges am 30 de ani am 1.75 cm.; ochi capru; i par grizonat si 75 kg. Am fost insurat 8 ani de zile dar de 3 ani sunt divortat; am o fetita de 4 ani pe care o cheama MEDEEA GABRIELA TACHE; dar nu locuieste cu mine, locuieste in Curtea de Arges cu mama ei (adica fosta nevasta; asa a dato legea mamei); la mine vine doar de 2 ori pe luna (adica in prima si a-3-a simbata din luna de la 11.0o la 18.00), ii platesc pensie alimentara. La Ciofringeni unde si stau am casa mea separata de parintii chiar daca e in aceeasi curte cu casa parintilor mei, am intrare separata, am masina si lucrez in Curtea de Arges ca Preot la o Unitate de Pompieri. Caut o fata care sa aiba virsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani sa fie : frumoasa, cuminte, sincera, sa stie ce vrea de la viata, corecta, cu bun simt, fara prea multe pretenti, poate sa fii fost si ea divortata si sa aiba copii, nu ma deranjeaza, mie imi plac foarte mult copii si sa se mute la mine sa stea la mine pentru. ca are unde sta. Daca nu vrea sa se mute sa stea cu mine la tara si are ea apartament sau casa ma pot muta eu la ea.