| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Buna! Daca numele meu e Isabela si vreau sa fie cu Y pot sa schimb Ysabela in buletin?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, căci pentru asemenea motiv nu se acordă schimbarea nuumelui.

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să faci cerere de schimbare a numelui (procedura legală).

| Catrice a răspuns:

Ca asa vrei tu? Nu.
Ca ai motiv întemeiat? Da.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu
schimbare de nume se face numai printr-o procedura legala care nu e simpla, si trebuie sa ai un motiv intemeiat, pe care nu il ai

| Werrich a răspuns:

De ce nu Yssabelle, eu mi-as schimba numele Isabela in Yshaba.

| Nirvanaaa a răspuns:

Faci cerere dar trebuie sa ai un motiv bine întemeiat.

| NotNamed a răspuns:

laughing

| DonEduardo a răspuns:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allah, Alla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba ți numele în Mercedesa

| Florin9Florin9 a răspuns:

E mai frumos cu I