| tacanel a întrebat:

daca stiti pe cineva care foloseste sau are o adresa de email de tip @web.com imi zice-ti si mie va rog mult de tot?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce-ti foloseste?
Eu nu i-am gasit intrebuintari pana acum, poate ca vrei sa dai spam, asa este?

| tacanel explică:

Daca stiti pe cineva care are adresa de email de tip @web.com s iau legatura cu el, pentru ca vreau sa trimit un mail la o adresa de gen @web.com si nu-mi merge, vreau pe cineva care o adresa la fel

| tacanel explică:

Nu, vreau sa trimit un email normal dar nu-mi merge de pe adresa de yahoo messenger, si vreau sa trimit de pe o adresa de gen @web.com ca sa fie aceeasi cu cea pe care vreau sa trimit