| IoNuTTz a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un Samsung Galaxy Next (GS 5570) si am urmatoarea problema la el : deci. nu imi functioneaza Marketul de pe el. Cum adica? Pai dau sa descarce un App de exemplu Yahoo messenger, imi scire acolo ca App-ul va fi descarcat si imi arata acolo ca Downloadul o sa inceapa curand ( mentionez, acest App cu yahoo nu are decat 2, 6 mb) si nu inteleg de ce downloadul nu mai incepe niciodata. am lasat telefonul in faza aia si 2 ore si nimic. Oare care sa fie problema? stie cineva? (am net; Marketul nu merge sa-l folosesti daca nu te loghezi cu un cont de google, deci am cont si sunt logat tot timpul)

1 răspuns:
| alexxino a răspuns:

Asa este esti logat tot timpul sar pute sa fie o aplicatie care se descarca si sa fie blocat ca asa am patit si eu dar la alta aplicatie