| Dorian_3315 a întrebat:

Buna deci am urmatoarea problema mi-am instalat un joc nou aparut dar nu are scris adica nu apare scris start game exit si chestii de astea cum il pot repara? big grin funda

7 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Dezinstaleaza-l si apoi instaleaza-l din nou. Daca are tot aceiasi problema e posibil da aiba jocul ceva. Incearca sa-l instalezi de pe un alt site, ca poate jocul de pe site-ul ce l-ai instalat initial poate sa aiba ceva probleme.

| CybeRAthlete a răspuns:

Probabil nu ti'l suporta placa video sau e pur si simplu fake...
bafta

| Afdsa a răspuns:

Ori jocul e un Fake, ori ai virusi, ori nu-ti suporta placa video jocul.

| MEMO a răspuns:

Nu e jocu bun sau calculatoru tau e virusat.
Dar de obicei se intampla de astea cand ai placa video prea micawinking

| Dorian_3315 explică:

Si am placa video : Nividia Geforce 9800 GT cu 512 mb si directix 9 si repet e vorba despre disciples 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de disciples 3winking

Răspuns utilizator avertizat