| Ioana1984 a întrebat:

Buna din nou, eu care deranjez pe toti. Daca toti ati fost draguti si mi-ati zis cum sa ajung la Bran as mai avea marea dorinta sa stiu de la cei care ati fost ce e frumos si ce se merita vazut.Si pe langa informatii as dori si pretul pe unde ati intrat si ati vazut.Eu si sotul mergem cu masina, va multumesc pentru informatii.

1 răspuns:
| vortex12 a răspuns:

La cetatea sighisoarei e la vreo 30 km distanta dar nu stiu pretul sau la sau rasnov tot castel tot aproape VACANTA PLACUTA