| anonim_4396 a întrebat:

Buna, doresc sa inchiriez un telescop astronomic (amator avansat) pentru cateva zile, daca stie cineva de unde pot face asta sau daca detine cineva un telescop astronomic si vrea sa-l inchirieze astept raspuns, Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei gasi asa ceva. Ori iti cumperi unul, ori mergi la un observator astronomic in perioadele in care au ei program si platesti la ora sub supravegherea lor. Exemplu: http://bit.ly/2L1WL7j

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Multumesc sad

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos, credeam ca voi gasi pe cineva ce are si doreste sa il inchirieze, dar multumesc pentru adresa site-ului