| Parad0X a întrebat:

dupa ce hackforums.net a banat toata Romania din cauza unui destept care a uitat sa-si ascunda ip-ul am nevoie de un proxy care sa imi ascunda ip-ul sau sa fie un proxy de canada, daca merge va dau funda, help?

1 răspuns:
| Culărel_Raress_1996 a răspuns:

Te mai astepti ca un site de hacking sa lase vreun ip de proxy aprins? Daca a banat Romania a facut foarte bine din cauza copiilor handicapati care se cred "haceri"! 10 proxy-uri am incercat si toate au dat fail.Incearca rstcenter.ro happy!