| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

E o intrebare pentru cei care folosesc site.ul de cumparaturi Ali express.A aparut acum o noua chestie cu cupoane. Poti sa castigi cupoane si monede.Pot cumpara produse doar cu cupoanele? Daca da.cum?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Majoritatea cupoanelor ofera reducere la o comanda care depaseste o anumita suma fixata de ei. De exemplu ai 20$ reducere la comanda de minim 100$. Sau 50% reducere doar la produsele dintr-un anumit magazin, al unui anumit cumparator.

1 răspuns:
| AleCuRaspuns a răspuns:

Da poti facand cumparaturi la ei