| anonim_4396 a întrebat:

Exista posibilitatea ca pe facebook sa ai o persoana in lista de prieteni, dar aceasta sa nu-ti poate trimite mesaje? Sa ii ignori oarecum acesteia mesajele?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Intrii acolo la conversatii, dai sa vezi ce ai vorbit cu ea. Acolo undeva sus ai mai multe, caute si vei gasi "mute conversation", dar cred ca ea va vede ca i-ai dat "mute"...

3 răspunsuri:
| sterowild a răspuns:

Ii dai block.

| marktheshark a răspuns:

Trebuie sa il scoti din lista de prieteni pentru a nu iti mai trimite mesaje

| AlinaClms a răspuns:

Ai incercat sa-l blochezi, sa-l pui in lista neagra?