| tacanel a întrebat:

imi poate zice cineva cum cer la magazin in Londra O CARTELA CU NUMAR de Vodafone sau de Orange si daca stiti cat costa una cu numar nou?

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

You give me a card from Vodafone or Orange?
Dar nu stiu cat costa. FUNDITA

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Din cate stiu, in cea mai mare parte a Europei poti sa iei cam 1 cartela cu numar. Se da pe baza unui act de identitate, nu e ca la noi ca le iei la kilogram.

Presupun ca poti cere (macar sa vezi care ar fi conditiile exact) asa cum ai cere si-n Romania...dar in engleza.