| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cateva magazine cu imbracaminte accesibila la pret si frumoasa (pentru fete de 13-14 ani)? multumesc anticipat. daca imi dati si magazine cu incaltaminte, nu ma supar!

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Eu am fost ieri la Mall si am avut norocul ca am prins super-reducerile, care din pacate pentru tine se termina maine! Mi-am gasit chestii super dragute si la pret accesibil in Terranova, Calliope, Kenvelo, Sprider Stores, Orsay...si de incaltaminte: Deichmann si Leonardo! Foarte dragute lucruri! Aaa si sa nu uit de Caramel, in caz ca ai nevoie de rochie de banchet. Funda?

1 răspuns:
| nevertoolate a răspuns:

Ma refer la orasul pitesti...de acolo sunt.