| DRAGOSH977 a întrebat:

Buna,imi va merge gta IV pe placa Intel(R) GMA 3100 (384mb) ram 2,1 gb, shader 2.0 procesor 2,80 dual-core?,funda s

Răspuns Câştigător
| EduardTPU a răspuns:

O sa-ti mearga foarte foarte greu,si nu cred ca o sa ai suficienta rabdare sa il joci in slow slow motion. Si eu am fost foarte entuziasmat de acest joc,din ce am vazut la prieteni sau pe youtube, si in cele din urma dezamagit pentru ca nu a mers pe pc-ul meu,insa jocurile evolueaza la fel ca si computerele, si din pacate se si scumpesc odata ce evolueaza.Dar daca tu iti permiti un computer mai bun, iti poti lua unul cu ram, placa video si procesor mai mare decat le are cel actual; sau o alta optiune ar fi sa-ti upgradezi piesele din calculatorul pe care il ai in prezent! Pana atunci ramai la Gta San Andreas!straight facewinking

3 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Imi pare rau dar nu

| Cuvântul1 a răspuns:

S-ar putea sa mearga dar foarte greu.Incearca

| Stralis a răspuns:

La ram-i care i iai o sa-ti mearga doar pe windows xp