| Strongman a întrebat:

Pe un procesor intel dual core 2.2ghz, 2gb ram si o placa video de 512mb ati radeon hd 3450 cu shader de 4.0 merge fifa 11?

7 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Mai mult ca sigur o sa-ti mearga desi ceva-mi spune ca la capitolul placa video stai un pic prost. Oricum ai sanse mai mult de 90 % sa-ti meargawinking

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

O sa-ti mearga. Daca setezi la grafica(setarile din joc) sa fie mai pe medium o sa-ti mearga binewinking

| BOGDAN a răspuns:

Da merge

| ChRoM a răspuns:

Da iti merge

| GuessWho_9288 a răspuns:

Cerinte de sistem minime (previzibile):Intel Processor - Core 2 Duo E6700 2. 66GHz
AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Nvidia Graphics Card - Geforce 8800 GS
ATI Graphics Card - Radeon HD 2900 XT 512MB
RAM Memory - 2 GB
Hard Disk Space - 4. 5 GB
Direct X - 9
daca ai putin noroc merge :d

| leafboy a răspuns:

In fifa 11 cei de la ea games vor schimba gampleyul si grafica jocului.
Vor folosi acelasi engine ca si pe xbox. Cerintele vor fi mai mari.
Iti va merge jocul dar la grafica low.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe fifaromania ro si acolo ai un link care iti arata cat la % o sa iti mearga completand cerintele dupa mine cam 80 % am facut eu dupa cerintele care mi l-ai dat mi-e imi da 88% :X am alte cerinte.