| Rozetta a întrebat:

La scoala avem de realizat (proiect) o macheta care sa reprezinte
respectarea unui drept al copilului! Puteti sa-mi dati o idee? Ce drept/uri sa redau? Ceva idei va rog! ( materiale, organizare, etc) Urgent! Dau Funda! Sper ca aceasta intrebare sa nu fie stearsa de catre admini pentru ca asta chiar este o problema!

Răspuns Câştigător
| WhiteTiger15 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Drepturile_copilului

Cea cu odihna si vacanta este destul de interesanta si cred ca ai putea realiza ceva cu ajutorul acesteia. Bineintekes iti poti alege tu pe care il vrei.

1 răspuns:
| vreaumult a răspuns:

Incalca regulamentul intrebarea ta asa ca voi incerca sa iau legatura cu admini