| octavian23 a întrebat:

Buna ma ajutati va rog cu un raspuns am un iphone 4 16gb black si cand il conectez la itunes imi apare aceasta eroare 0x8000012 si nu pot sa pun muzica nimic pe scurt nu mil arata in itunes are soft 5.1.1 si jailbreak am incercat sa--l sterg dar nu pot deoarece nu mil recunoaste itunes

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Daca ai jailbreak te pot ajuta. cu ifile stergi un director numit Lockdown il gasesti in var/root/library. dai reboot la telefon si il activezi prin iTunes nu wireless. Daca nu restore, reinstaleaza softul, dai update si treci la iOS 6. asta daca nu ai telefonul codat...