| octavian23 a întrebat:

Buna ziua am nevoie de ajutor va rog.Am un Iphone 4 16gb eu i-am facut jailbreak merge perfect nu se blocheaza nu se incalzeste problema este urmatoarea cand il conectez la pc sa pun muzica pe el porneste itunes si imi apare o eroare 0x8000012 si nu mil recunoaste dar pozele din el mile arata ce este de facut?(azi voi reinstala windows-ul)

2 răspunsuri:
| Alexxutzu14 a răspuns:

Daca iai facut jailbreak nu il mai recunoaste itunes deoarece sar zice ca ai umblat la soft si itunes nu il mai recunoaste. nu cred ca e de la windows

| octavian23 explică (pentru Alexxutzu14):

Ms de ajutor nu stiu ce sa zic dupa jailbreak am bagat de 2 melodii pe el dupa care nu mai vrea apare eroarea aia 0x8000012