| Onicel13 a întrebat:

Am un iphone 4 cu versiunea 5.1.1 si vreau sa pun muzica pe el, cum pot face acest lucru, deoarece itunes nu il recunoaste, imi spune The Iphone cannot be used because it requires Itunes version or later, iar daca folosesc versiunea mai noua nu ma lasa sa fac nimic pana nu descarc si instaleznoul soft pentru telefon si eu nu vreau nopul soft. Ce pot sa fac?
Va multumesc

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eventual, poţi să instalezi o versiune mai VECHE de iTunes ( mai mică de versiunea 9 ) - vezi linkul :
http://www.oldapps.com/itunes.php

Şi, după instalare NU permiţi să facă update.

Toate cele bune.