| Ingrid16V a întrebat:

ma poate ajuta cineva puppy dog eyes nu gasesc wireless-ul la laptop.
Laptopul meu e TOSCHIBA satellite C850 - 13Z, cine stie cum pot sa-l activez?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonim232323 a răspuns:

Baga driver-ul! Apoi vezi pe tastatura daca ai un buton pentru wireless! Sau in dreapta jos de tot, la ceas iti apare un semn de la internet intra acolo si iti va aparea ca sa activeziwinking

3 răspunsuri:
| corhaz a răspuns:

Jos in colt dreapta in stanga ceasului trebuie sa fie de acolo te conectezi la o retea daca exista

| ursey a răspuns:

Apasa pe tasta Fn si F12 asta in cazu in care deja ai bagat driveru

| dommian a răspuns:

Click dreapta pe baterie, (in bara dreapta jos langa volum) si alegi "Windows Mobility Center" la Wireless network ai butonul [Turn wireless on]
P.S. sa fi sigura ca ai instalat toate driverele de nu? PM