| Cumicu a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu un site de unde pot descarca jocuri si aplicati gratis pentru telefonul nokia n97 mini Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Pentru a-ti gasi jocuri si aplicatii pentru telefonul tau cel mai bine este sa le descarci chiar cu telefonul de pe net.Mergi intr-o zona cu acoperire wireles si poti naviga free pe internet, doar daca nu ai si tu vreun router wireles si asa telefonul descarca aplicatii si tot ce ai nevoi pentru telefonul tau. Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns: