| purplerainbow a întrebat:

Maine am olimpiada la romana, faza judeteana si nu stiu ce sa fac ca sa fie cat mai bine. Poate sa imi dea cineva subiectele de anii trecuti, clasa a VIII-a! Va rog! Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.olimpiade.ro/informatii.php?etapa=2&materie=1&editie=9

Ce punctaj ai luat? (sunt curioasa) :D

5 răspunsuri:
| purplerainbow explică:

Va multumesc tuturor si am luat 111 punce din 120big grin.

| biiiabyby a răspuns:

Ehh, si eu am maine. Si acum stau si invat. Speeeer sa trec mai departe. Macar 105 p sa iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau bravo! Eu am luat 100 (tot clasa a VIII-a) sad, dar merg mai departe... Bafta mainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mersi pentru funda